4,3
207 ocena

Super cena/wydajność

Smak zadowalający, wystarczy na obfitą połowę porcji :)

Smak okropny rozruch zero ale energia podczas treningu i tak była spoko miałem go razem ze spalaczem NUTREND CARNITINE wszystko spoko tylko smak kicker a spodziewałem się większego przypływu energii

Super smak, ale nie dla tych, którzy nie lubią smaku ananasa 😂

Myślę, że jest świetnym kickerem.

Smak jako taki jest bardzo dobry. Na tym jednak zalety tego produktu się kończą. Nie pobudza, nie pompuje, po prostu nic. I to nawet przy podwójnej dawce (1 cała miarka - 34g). Produkt nie smakuje nawet jak inne przedtreningówki, które próbowałem (nie jest jak zdecydowana większość przedtreningówek, prawie w ogóle nie jest kwaśny), co wydaje mi się głównym zamiarem producentów tego przedtreningówki - zaimponować bardzo dobrym smakiem. To, czy produkt rzeczywiście robi to, co powinien, to już inna sprawa... Więc jeśli nie szukasz słodkiego soku na gorące letnie wieczory, nie mogę polecić tego produktu.

Pierwsza przedtreningówka jaką wypróbowałem i jestem całkiem zadowolony. Wsypałem pół worka na sparing i było dużo, bardzo fajna pompa. Za pierwszym razem prawdopodobnie byłoby za dużo. Na początku lekkie mrowienie w palcach, ale szybko mija. Smak grejpfrutowy - dało się wypić, nie był okropny, ale naprawdę nie przełożyłbym go na swoje kubki smakowe.

Zdecydowanie polecam, to jeden z najlepszych kickerów, jakie kiedykolwiek miałem. Blue Raspberry to dla mnie najlepszy smak, ale inne też są świetne, nie pożałujesz. :)

Pozytywne, ale smak mógłby być lepiej dopasowany.

Działa w 100% - Smak (niebieska malina), ale okropny.