4,2
197 ocena

Myślę, że jest świetnym kickerem.

Smak jako taki jest bardzo dobry. Na tym jednak zalety tego produktu się kończą. Nie pobudza, nie pompuje, po prostu nic. I to nawet przy podwójnej dawce (1 cała miarka - 34g). Produkt nie smakuje nawet jak inne przedtreningówki, które próbowałem (nie jest jak zdecydowana większość przedtreningówek, prawie w ogóle nie jest kwaśny), co wydaje mi się głównym zamiarem producentów tego przedtreningówki - zaimponować bardzo dobrym smakiem. To, czy produkt rzeczywiście robi to, co powinien, to już inna sprawa... Więc jeśli nie szukasz słodkiego soku na gorące letnie wieczory, nie mogę polecić tego produktu.

Pierwsza przedtreningówka jaką wypróbowałem i jestem całkiem zadowolony. Wsypałem pół worka na sparing i było dużo, bardzo fajna pompa. Za pierwszym razem prawdopodobnie byłoby za dużo. Na początku lekkie mrowienie w palcach, ale szybko mija. Smak grejpfrutowy - dało się wypić, nie był okropny, ale naprawdę nie przełożyłbym go na swoje kubki smakowe.

Zdecydowanie polecam, to jeden z najlepszych kickerów, jakie kiedykolwiek miałem. Blue Raspberry to dla mnie najlepszy smak, ale inne też są świetne, nie pożałujesz. :)

Pozytywne, ale smak mógłby być lepiej dopasowany.

Działa w 100% - Smak (niebieska malina), ale okropny.

To szczypie w całe ciało. Ale dobrze jest spróbować czasami, nie cały czas.

Nie przepadam za marką Nutrend, ale ten kicker był dobry. Działa i dobrze smakuje

Oceniam ją pozytywnie. Zawsze biorę różne smaki i mieszam 1/3 - 1/2 z odrobiną wody i mi smakuje🙂

Prawdopodobnie najlepszy kicker jaki Nutrend kiedykolwiek wyprodukował, solidny kicker w dobrej cenie.