8
odpowiedzianych pytań
Witam chcę zapytać,biorę białko Valin,leucyne. Zamówiłem ci bCAA.Białka robią grudki w połowie nie śpię na płatności. Jak duże lub małe są kapsułki. Mam protei z Valin leucin 400g białka, co muszę uzupełnić białko, które robią bałagan i grudki. Mieszam miotłą białko na 850 kc ma grudki. Reszta tabletek jest łatwa do połknięcia, czy są duże czy małe
Witam, czy są to wegańskie bcaa? Czy może oferujecie taki produkt? Dziękuję
Witam, Zastanawiałem się, czy można go łączyć z https://aktin.cz/reflex-nutrition-clarinol-cla lub innymi zaleceniami BCAA?
Witam, Zamówiłem to bcaa, ale nie wiem jak je dawkować, żeby nie przyjąć zbyt dużej dawki biorąc pod uwagę moją wagę około 44kg - jestem bardzo drobny. Pilnuję makr, spożycie białka jest wystarczające - uzupełniam białko serwatkowe TPW. Aktywnie chodzę na siłownię około czwartego miesiąca, zdecydowanie widzę postępy, ale ostatnio zmagam się ze zmęczeniem podczas treningów i słabą regeneracją - dzięki IF trenuję na czczo. Będę wdzięczny za wszelkie rady i opinie. Dziękuję.
Witam, mam pytanie dotyczące dawkowania, 6 przed i 6 po, ale da mi to 6g BCAA, ale w przeliczeniu powinienem mieć około 16g. Czyli każdy musi dostosować to do swoich potrzeb? Czy może dawkowanie jest ustalone na 2x dziennie i uzupełnia się w ciągu dnia ze spożycia (zależy od diety).
Witam, chciałem zapytać czy ten suplement można przyjmować w dzień nietreningowy? Dziękuję
Witam, czy mogę brać 6 kapsułek przed treningiem, 6 w trakcie treningu i białko serwatkowe po treningu? Dziękuję
Czy mogę wypić bcaa przed jedzeniem, zanim zacznę grać w piłkę nożną?