49
odpowiedzianych pytań
Witam, czy mogę uzupełnić tę multiwitaminę beta karotenem?
Witam, z jakiego powodu twierdzicie, że ten suplement nadaje się szczególnie dla sportowców? Chciałabym go kupić tacie na urodziny, ale on nie za bardzo lubi sport :D więc czy to ważne?
Witam, czy muszę suplementować wapń?
Witam, czy multiwitamina zawiera również omega 3? Dziękuję
Witam, dlaczego multiwitamina nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży i karmiących piersią? Mam roczne dziecko i nadal karmię piersią, czy mogę go przyjmować z dostosowaną dawką? W dyskusji przeczytałam jedna kapsułka dziennie, na opakowaniu jest napisane jedna kapsułka trzy razy dziennie, więc teraz nie wiem :-) Z góry dzięki za radę.
1
dzień dobry, czy Reflex Nutrition Nexgen może być stosowany przez chłopca w wieku 12 lat, jeśli tak, to w jakiej dawce dziękuję.
Witam, moja kapsułka zmieniła kolor z pomarańczowego na bardziej czarny, czy to w porządku i czy mogę ją nadal przyjmować, czy jest jakaś usterka? Dziękuję
Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość przyjmowania dziennej dawki tabletek jednocześnie z dzienną dawką OMEGA 3. Czyli 4-6 tabletek z posiłkami. Chodzi mi o to czy np. substancje wchłaniają się tak jak powinny i czy ma to na nie jakiś wpływ. Dziękuję bardzo
Witam, czy można stosować razem z kapsułkami Maca? Dziękuję
Witam, chciałbym zapytać, czy to w porządku, jeśli byłem chory po zażyciu nexgen pro. Jeśli wziąłem go w letni poranek. Dziękuję bardzo.