32
odpowiedzianych pytań
Witam, czy mogę przyjmować tę witaminę, nawet jeśli mam 16 lat? Uprawiam sport i myślę, że uzupełniłoby to to, co wydaję na trening. Dziękuję bardzo
Witam, chciałbym zapytać o ilość witamin w zalecanej dawce. W przypadku niektórych witamin jest bardzo wysoki procent referencyjnej wartości spożycia. Nie znam się na tym, ale zaskoczyło mnie to. Czy można codziennie przyjmować 2000% rhp B12, 1000% rhp B1 ponad 700% B6 i B2? Kiedy porównuję wartości do multiwitaminy Vilgain, rhp dla większości składników jest znacznie niższe, zwykle około 100%. Dziękuję za odpowiedź.
Witam, proszę o poradę czy ten suplement należy łączyć z Alavis Maxima Triple Blend? Dziękuję bardzo
Witam, czy mogę przyjmować tę multiwitaminę w wieku 19 lat? Dziękuję
Witam, chciałbym zapytać, czy oprócz tej multiwitaminy wskazane jest przyjmowanie beta karotenu. Dziękuję
Witam, chciałabym zapytać, czy ten produkt można przyjmować podczas karmienia piersią. Dziękuję
Witam, chciałbym zapytać, czy ten produkt jest odpowiedni, jeśli mam alergię na mleko krowie (na białko, nie laktozę). Pytam ze względu na zawartość Lactospore. Dziękuję.
Witam, chciałabym zapytać, czy dzieci również mogą przyjmować te witaminy... Dziękuję za odpowiedź
Czy nie ma gdzieś porównania Reflex Nutrition Nexgen VS Vilgain Multivitamin? Składniki są dość podobne tylko w każdym inny element jest bardziej przereklamowany. Zastanawiam się, czy można powiedzieć, że każdy produkt jest korzystny w innej "sytuacji"?
Witam, chciałbym zapytać, kiedy jest najlepszy czas na przyjmowanie tej multiwitaminy. W przypadku, gdy mogę wziąć obie dawki w tym samym czasie?