46
odpowiedzianych pytań
Witam, Chciałbym zapytać, czy kolagen jest zawarty w tym pakiecie, nie mogę go znaleźć w składnikach. Wydaje mi się to dziwne, skoro produkt twierdzi, że jest kompleksowym suplementem do odżywiania stawów. Alternatywnie, czy możliwe jest przyjmowanie Animal Flex i produktu, który zawiera tylko kolagen. Dziękuję.
Dzień dobry, czy jest jakaś różnica między wersją crack a bag (tablet) poza designem? Mam na myśli wydajność itp.
Witam, od kilku miesięcy zmagam się z bólem kolan. Bardzo mnie bolą i mam w nich dziwne napięcie. Zaczynam zajmować się tym ze specjalistami, ale jestem bardzo zainteresowany tym produktem i chciałbym go wypróbować. Od jakiegoś czasu biorę colafit, jeśli kupiłem ten produkt i zacząłem go używać, czy powinienem przerwać colafit? Dziękuję
Witam, czy lepiej przyjmować produkt po śniadaniu czy po obiedzie?
Witam, w przypadku smaku pomarańczowego ilość witaminy E w jednej dawce jest zbyt duża (750% RHP), a w przypadku cynku jest to 150%. Chciałbym zapytać, czy istnieje ryzyko przedawkowania witaminy E przy długotrwałym stosowaniu, co mogłoby mieć negatywny wpływ na inne funkcje metaboliczne i ustrojowe. W jakim procencie przypadków stosowania może dojść do przedawkowania? Po jakim czasie może dojść do przedawkowania? Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Witam, czy Animal Pak będzie ponownie w ofercie, czy powinienem kupić gdzie indziej? Dzięki za info.
Witam, czy mogę przyjmować Animal Flex i Animal Pak (Multak) razem?
Witam, który produkt polecacie do regeneracji tkanek po naderwaniu ścięgna mięśnia czworogłowego w kolanie? https://aktin.cz/biopol-gn-triple-blend-extra-silny/700-g-28534 czy Universal Nutrition Animal Flex? Jakie są między nimi różnice?
Witam. Chciałbym zamówić u Państwa Universal Nutrition Animal Flex, ale w proszku, a nie w tabletkach. Ale nie wiem, który dokładnie jest na waszej stronie i czy nazywa się tak samo jak ten w tabletkach, czy ma inną nazwę? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Lukas.
Witam. Znajomy polecił mi Universal Nutrition Animal Flex jako suplement na stawy. Chciałbym jednak zamówić go w proszku. Nie wiem dokładnie, który to jest i jak wygląda. Czy może mi Pan doradzić? Chciałbym również zapytać, czy poleciłby mi go Pan jako zamiennik stawu kolanowego, czy coś innego? Jestem około 7 miesięcy po operacji kolana, ale czuję, że to wciąż nie to samo i moje kolano się łuszczy. Dziękuję za odpowiedź. Lukas