4,4
31 ocena

Zaraz po otwarciu są miękkie, sklejone i ani trochę się nie marszczą. Od owoców lyo oczekuję czegoś dokładnie odwrotnego. Owoc w torebce jest jak pojedyncza kulka.

Cześć Petra, przykro nam słyszeć, że nie jesteś zadowolony z produktu. Skontaktowaliśmy się z Tobą przez e-mail i chętnie przeanalizujemy Twoje doświadczenia. Jeśli uważasz, że produkt nie jest odpowiedni, skontaktuj się z nami pod adresem podpora@aktin.cz wraz ze zdjęciami produktu. Życzymy miłego dnia,

Dotarły w porządku, tylko kilka kawałków było trochę sklejonych, ale nic, co by mi przeszkadzało. Smak bardzo dobry, dobry zamiennik świeżych.

Bardzo dobrze. Lepkie, ale dobre.

Borówki dotarły wilgotne, jeszcze ich nie otworzyłam, ale całe opakowanie jest poplamione i lepkie od borówek. Myślę, że w tym stanie mogą być dość podatne na pleśń.

Witaj Pavlina, bardzo nam przykro! Prosimy o przesłanie zdjęcia i numeru partii produktu na adres podpora@aktin.cz, gdzie sprawdzimy jagody i rozwiążemy sytuację :). Życzymy miłego dnia.

świetne, gdy nie są świeże pod ręką :)

Absolutnie pyszne, gdy dodasz je do ciepłej owsianki lub owsianki na noc, pięknie się zabarwią i dodadzą przyjemnego smaku, uwielbiam je!