Vilgain Plant Protein Granola

4,8
49 ocena

Za pierwszym razem był bardzo dobry, więc zamówiłem go ponownie, ale nie wiem, czy miałem zły kawałek, ale nie był tak smaczny, był o wiele twardszy.

Cześć Eva, jeśli uważasz, że granola nie jest właściwa, skontaktuj się z nami, podając zdjęcia i numer partii - podpora@aktin.cz. Miłego dnia.

OBŁĘDNE! Totalnie polecam!

niesamowity smak i skład wszystkich trzech, dziękuję za wersje bez mleka

To prawdopodobnie najlepsza granola z Vilgainu, a do tego nie zawiera białka i laktozy 🥹❤️ To super, że rozszerzają swoją ofertę dla wegan i osób nietolerujących glutenu i laktozy (w tym mnie🥲) 👍👌

Pistacjowo-żurawinowy mak to jest niebo, nawet jeśli zawiera syrop ryżowy, to całkowicie uderza mnie to, że granola została sklejona z miodem i ta chrupkość jest niebiańska.

Świetna granola, smakiem przypomina mi dobre ciasteczko. Doceniam wegański skład i dodatek białka. Czegoś takiego właśnie potrzebowałam. Polecam ❤️

Byłem zaskoczony, jak dobra jest granola, mimo że jest wegańska. Na pewno spróbuję jej więcej.

Myślę, że może być naprawdę dobra, ale niestety bardzo twarda.

Witam, granola zawiera większe kawałki, które można wykorzystać jako przekąskę lub do jogurtu, gdzie ładnie zmiękną. Jeśli tak nie jest, napisz na adres podpora@aktin.cz, aby sprawdzić zdjęcie granoli i numer partii. Miłego dnia!

Absolutnie fantastyczny, kupię ponownie :)

Naprawdę nie spodziewałem się, że usiądę na tyłku od granoli, ale praktycznie wpadła we mnie siedząc (więc naprawdę rozważę zakup kolejnej paczki, haha). Miękka, gładka, nie za słodka, 10/10.