Vilgain Plant Protein Granola

4,8
75 ocena

Zdrowe tłuszcze, czekolada, miękkość - czego chcieć więcej?

Regularnie kupuję granolę w kółko, warianty, które miałem do tej pory, były niesamowite! Ale niestety wariant czekoladowy nie smakuje już tak dobrze, ale co ważniejsze, jest niesamowicie twardy, niestety do tego stopnia, że jest niejadalny.

Cześć Nicola, przykro nam, że granola z kokosem, czekoladą i orzechami nie przypadła Ci do gustu. Jeśli uważasz, że produkt nie jest odpowiedni, skontaktuj się z nami pod adresem podpora@aktin.cz, podając zdjęcia i numer partii. Życzymy miłego dnia,

Rewelacja!!! W ogóle nie czuć białka grochu, tylko kokos na więcej niż jeden sposób :D w połączeniu z migdałami i wiórkami choco to naprawdę bomba :)

Za pierwszym razem był bardzo dobry, więc zamówiłem go ponownie, ale nie wiem, czy miałem zły kawałek, ale nie był tak smaczny, był o wiele twardszy.

Cześć Eva, jeśli uważasz, że granola nie jest właściwa, skontaktuj się z nami, podając zdjęcia i numer partii - podpora@aktin.cz. Miłego dnia.

OBŁĘDNE! Totalnie polecam!

niesamowity smak i skład wszystkich trzech, dziękuję za wersje bez mleka

To prawdopodobnie najlepsza granola z Vilgainu, a do tego nie zawiera białka i laktozy 🥹❤️ To super, że rozszerzają swoją ofertę dla wegan i osób nietolerujących glutenu i laktozy (w tym mnie🥲) 👍👌

Pistacjowo-żurawinowy mak to jest niebo, nawet jeśli zawiera syrop ryżowy, to całkowicie uderza mnie to, że granola została sklejona z miodem i ta chrupkość jest niebiańska.

Świetna granola, smakiem przypomina mi dobre ciasteczko. Doceniam wegański skład i dodatek białka. Czegoś takiego właśnie potrzebowałam. Polecam ❤️

Byłem zaskoczony, jak dobra jest granola, mimo że jest wegańska. Na pewno spróbuję jej więcej.