4,4
74 ocena

Najlepsze płatki. Nadaje się do wszystkiego

Nadchodzi - Bardzo dziwny drobiazg... Konsystencja mąki, bardzo proszkowata, smak ok, ale zostawia kawałki w ustach, zupełnie jak mąka z wodą. W połączeniu z mlekiem i białkiem nie było źle... Jako zamiennik dla tych, którzy mają problem z normalną owsianką dobra.

Osobiście ciężko jest mi wmusić w siebie jakikolwiek rodzaj płatków zbożowych, więc zawsze rano sięgam po zmielone płatki zbożowe, aby dodać je do białka/mleka. W przeciwnym razie po prostu ich nie jem i jest to dla mnie jedyny sposób. Z mlekiem i miodem, orzechami, rodzynkami itp. na poranek idealny.

TOP śniadanie - Idealne na śniadanie razem z bananem i jajkami, a następnie po prostu wrzuć na patelnię

Super - nigdy w życiu nie udaje mi się tak zmielić płatków,więc kupuję te zmielone na mąkę.Świetne do naleśników!

Totalna bzdura - jest niezwykle słodki, ma ogólny smak i zagęści wszystko, w czym go umieścisz. Weź pod uwagę, że to tylko proszek o smaku i nic więcej. Poszedłem z prawdziwym owsem...

Szybkie śniadanie - nie jestem wielkim fanem klasycznej owsianki, głównie ze względu na jej konsystencję, więc ta opcja jest dla mnie idealna. Szybkie i dobre śniadanie, gdy się nie spieszę. Smak bananowy jest dobry, taki klasyczny :)

Super - najtańszy sacharyd, mieszam z gainerem lub białkiem w zależności od potrzeb.

Myprotein Instant Oats - zamówiłem owies bez smaku, ale zamówiłem garść truskawek lub jagód i są pyszne.

Przeciętny smak - Smak płatków jest raczej przeciętny. Miałem czekoladowe i bez smaku, ale same płatki smakują przeciętnie.