Vilgain Grass-Fed Whey Protein Isolate

4,7
196 ocena

Doskonały smak

Jedno z najlepszych białek

Świetny skład! Z wodą to trochę dla ascetów, z mlekiem to już podchodzimy pod shake truskawkowy!

Jak to możliwe, że w opakowaniu 30g jest tylko 20g. Z ciekawości zważyłem dawkę i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Wyciągnąłem nawet drugą wagę, która potwierdziła wagę. Smak waniliowy jest okropny. To tak, jakbym włożył tam partię asfaltu lub plastiku.

Cześć Petra, to bardzo wyjątkowe 🤔. Prosimy o przesłanie zdjęcia z numerem partii na adres: podpora@aktin.cz. Natychmiast sprawdzimy towar. Dziękujemy za opinię.

Smak doskonały, doceniam słodzenie stewią. Polecam.

Dla mnie doskonały, smakuje jak dobre granco:) Zamawiam ponownie

Super białko, świetne do strawienia, bez mdłości. Doskonały smak, nie za słodki.

Smakuje mi. Piję z mlekiem. Podoba mi się, że izolat ma niską zawartość węgli. Nie jest za słodki, co jest dużym plusem.

Kupiłem białko, ponieważ nie toleruję laktozy, która podrażnia moją skórę. Mam dość białka i nie natknąłem się na tak dobre białko czekoladowe. Jak tylko je otworzyłem, pachniało jak gorąca czekolada. Mieszam białko z 400 ml mleka bez laktozy, 50 g białka i około trzech łyżeczek (15 g) Granki, a następnie podgrzewam. 430 kcal i 55 g białka. Nie mogę narzekać, naprawdę lubię gorącą czekoladę w Austrii. Wanilia też mnie trochę zaskoczyła, białka są dość "słabsze" w smaku, ale dodałem trochę cukru waniliowego i w ciągu kilku kalorii z niczego masz naprawdę smaczny napój.

bardzo dobry i przyjemny smak truskawki, jest to pierwsze białko o smaku owocowym jakie próbowałem i nie pachnie ani nie smakuje jak umelina. Nie jest tak słodkie jak zwykłe białka innych marek, które używają sukralozy i innych sztucznych słodzików, więc trzeba się przyzwyczaić, że nie ma tak mocnego smaku, ale dla mnie jest po prostu dobre