Vilgain Growth Pack ⁠–⁠ zwiększyć wydajność, wzrost i regenerację mięśni

Vilgain Growth Pack ⁠–⁠ zwiększyć wydajność, wzrost i regenerację mięśni

Stwórz swój własny pakiet

Strength & Recovery 
starter pack 💪

Chcesz wspierać swoje mięśnie podczas każdego treningu? Sięgnij po doładowany pakiet z najlepiej sprzedającym się białkiem, stylowym shakeremnajczystszą kreatyną na rynku. Wszystko w jednym miejscu w pakiecie ze zniżką.

Białko wspomagające wzrost i regenerację mięśni

Kreatyna dla maksymalnej siły i wytrzymałości

Shaker do łatwego i szybkiego przygotowywania napojów

Pierwsze świetnie smakujące białko w 100% naturalnego pochodzenia bez sztucznych słodzików

Wysokiej jakości koncentrat serwatki wykonany z prawdziwych składników bez żadnych dodatkowych bzdur. Jest bogaty w doskonałe białko, w tym aminokwasy BCAA, które wspomagają wzrost i utrzymanie mięśni.

Maksymalna użyteczność dla Twojego organizmu

Białko serwatkowe ma podobną biodostępność do mięsa, co stawia je w czołówce produktów przeznaczonych dla ludzkiego organizmu. Ma doskonałą strawność i zawiera dużą ilość niezbędnych aminokwasów, których naturalną częścią są aminokwasy rozgałęzione BCAA wraz z leucyną. Aminokwasy te są ważnym budulcem stymulującym wzrost i regenerację mięśni.

Jakość białka (DIAAS*) %

Wołowina

110

Koncentrat białka serwatkowego

107

Izolat białka sojowego

84

*Najbardziej aktualny wskaźnik jakości białka oparty na zawartości aminokwasów egzogennych i strawności białka. Białka o DIAAS >75% oceniane są jako wysokiej jakości, >100% to doskonałe źródła białka wg FAO.

Monohydrat jest najlepiej przebadaną i wchłanianą formą kreatyny

Niektórzy producenci przesadzają z ilością różnych rodzajów kreatyny w swoim produkcie, co negatywnie wpływa nie tylko na cenę, ale paradoksalnie na skuteczność produktu. Dzieje się tak, ponieważ inne formy mają większy udział dodatków, które mogą zmniejszać biodostępność i zawierają znacznie mniejsze ilości czystej kreatyny [1].

Procent czystej kreatyny (%)

Monohydrat kreatyny

88

Kreatyna HCL

78

Pirogronian kreatyny

60

Cytrynian trójkreatyny

41

Wspomaga siłę, szybkość i ogólną wydajność fizyczną

Kreatyna występuje naturalnie w naszym organizmie, głównie w komórkach mięśniowych w postaci fosforanu kreatyny, który bierze udział w produkcji energii. Jednak suplementacja kreatyną może zwiększyć zapasy fosforanu kreatyny nawet o 20‑40% i zwiększyć wydajność na kilka sposobów.

Pomaga budować masę mięśniową

Pomaga przywrócić energię w mięśniach

Wspomaga regenerację po wysiłku sportowym

Wszyscy sportowcy skorzystają z efektów

Piłkarze, biegacze, osoby ćwiczące na siłowni... Wykazano, że suplementacja kreatyną zwiększa siłę i szybkość potrzebną w większości dyscyplin sportowych, zwłaszcza tych, które koncentrują się na wykorzystaniu systemu energetycznego ATP/CP.

Sporty siłowe

Sporty drużynowe

Sztuki walki

Sporty szybkościowe

Sporty siłowe i wytrzymałościowe

Sporty szybkościowo‑wytrzymałościowe

Zobacz więcej 4