4,4
44 ocena

Miałem bóle brzucha nawet po małych dawkach. Jako nastolatek nie miałem z tym problemu, teraz coś mi nie pasuje. Nie wiem.

Cześć Tomas, przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Zalecamy skonsultowanie się z lekarzem. Może to być alergia lub nietolerancja jednego ze składników. Życzymy miłego dnia

Mam już drugi, dla "brudnej masy" idealny. dwie miarki z pełnym mlekiem po treningu i przed snem i rosnę niesamowicie (ektomorf). Mnóstwo jedzenia, regularne treningi plus 2 takie koktajle dziennie i sukces jest nieunikniony.

Na początku świetny, naprawdę buduje mięśnie i masę dokładnie tak, jak chcę. Ale po dłuższym spożyciu czuję się strasznie chory i mdleję. Nie wiem czy to wina smaku czy składu, ale dla mnie to naprawdę ciężka sprawa i oczywiście sam sobie z tym nie poradzę. Nie polecam osobom, które mają problem z trawieniem, szczególnie białek mleka.

Dla mnie zdecydowanie najlepszy! Prawdopodobnie najlepszy stosunek ceny do wydajności.

Smaki - Świetny produkt. Zamawiam regularnie. Brownie smakuje mi najlepiej, ciasteczko jest bardzo słodkie, ale smakuje dobrze. Smak czekoladowy uważam za najsłabszy, jest zbyt sztuczny.

Top - Top dobry, wspaniały smak!

Da się to zrobić, więc nowy Mutant znów nie zawiódł. Smak ciasteczek jest nie do pobicia, po 6,8 kg już nigdy nie chcę widzieć ciasteczek. Z drugiej strony, w ciągu miesiąca po jednej paczce przybyło mi około 3 kg. Oczywiście około 30% to tłuszcz, ale trzeba to wziąć pod uwagę przy dawkowaniu 2x 280g dziennie. Jako ektomorfik nie mam nic przeciwko. Siła też poszła w górę. Zaraz biorę kolejną paczkę, ale teraz czekoladową.

Gainer Mutan mS aLL - kiedyś używałem gainera od Extrafot, ale miałem dość jego smaku, szczególnie tego sztucznego smaku i cukru!!! Więc wybrałem ten,i uważam,że jest świetny,ale zdecydowanie polecam wodę,a nie mleko,bo wtedy jest nieznośnie słodki do obrzydzenia,ale co do dawki,to zawsze biorę półtorej porcji przed siłownią,a po i tak...bo gdybym miał dać zalecaną dawkę 280 g to uważam,że jest całkiem bezużyteczny,już ze względu na dużą ilość białka,a organizm miałby problem z ich strawieniem.... ale poza tym będziesz nieładnie pachniał :D

Mutant Mass jest świetny, po prostu nie jest dla słabych żołądków - średnio biorę około 6 dawek dziennie - tj. 6x75 gramów (dawka). Czasami następnego dnia rano jest mi ciężko i nie mam ochoty na jedzenie, ale po pół godzinie mija. Jednak naprawdę przynosi efekty, waga cały czas idzie w górę. Polecam tylko Triple Chocolate, od innych smaków robiło mi się niedobrze. Dało się przeżyć, ale pod koniec naprawdę nie mogłam się doczekać, kiedy skończę i kupię czekoladę. Wypróbowałam wszystkie smaki.

Mutant Mass All New - biorę tylko po ćwiczeniach, smak doskonały trochę słodszy ale da radę, zdecydowanie polecam.