4,3
25 ocena

Doskonały, zdecydowanie polecam! Miałem też smak malinowego mojito - był niesamowity. Polecam

Jedna gwiazdka to za dużo... okropny smak, śmierdzi już w pudełku i posmak....

Smak dobry, trochę sztuczny posmak, za którym nie przepadam, ale tutaj mi to nie przeszkadza. Dobre na uzupełnienie białka, ale mało sycące.

Smakuje jak malina bez bąbelków 😋

Jest bardzo dobry dla wegan. Jednak trochę białka.

Super alternatywa dla napojów białkowych. Czuć lekki posmak białka, ale jest znośny.

Sama idea "przezroczystego" białka wydaje mi się świetna i szczególnie przydatna, dlatego zamierzam wypróbować również wariant brzoskwiniowo-herbaciany, ale jak na razie jedyny smak, którego próbowałem (truskawkowy) szczerze mówiąc smakował naprawdę źle - bardzo sztuczny i wyjątkowo słodki, nie przypominający truskawki. Aby skończyć białko, musiałem rozcieńczyć je w 1,5 l butelce z co najmniej 2 cytrynami. W porcji jest chyba 10g białka, czyli niewiele, ale białko jest też bardzo niskokaloryczne, więc nie ma problemu z dodaniem większej ilości :)

Bardzo dobrze, miła odmiana.

Bardzo zaskoczyła mnie uzyskana konsystencja, która w ogóle nie przypomina klasycznych koktajli białkowych, a wodę z syropem. Jednak właśnie dlatego patrzę na to jako świetną alternatywę, gdy nie chcę niczego kremowego. Poza tym nie natknąłem się na żadne kremowe białko roślinne, które naprawdę lubię. Więc dla mnie świetna opcja. Smak jabłkowy/czarnego bzu jest taki, jaki bym sobie wyobrażał. Jednak smak truskawkowy również smakuje bardziej jabłkowo, tak naprawdę nie czuję w nim zbyt wiele truskawek.

przekroczył oczekiwania! bardzo dobry, smakuje jakbym pił syrop ze sklepu😄