4,4
200 ocena

Subiektywnie - urosłem, przybrałem na wadze i stałem się silniejszy - w pierwszym tygodniu dałem fazę ładowania 15 g dziennie podzieloną na 4 dawki. Potem podtrzymanie raz dziennie 3 gramy. Przez ten pierwszy tydzień miałem wrażenie (placebo?) subiektywnego przypływu energii, ale zdecydowanie szybko przybrałem na wadze (prawdopodobnie wody), bo codziennie obserwuję swoją wagę w ogólnym dążeniu do przytycia i skoczyła znacząco. Spoko, żadnych zachcianek, żadnych problemów trawiennych, cena w porządku.

Żaden problem - nie ma tu nic do zepsucia;)

Super stosunek ceny do wydajności - Dobrze się rozpuszcza, nie powoduje uczucia mdłości jak inne marki

creac - większe tabletki, trudniejsze do połknięcia, a dawka jest również mała.

GOOD CREATINE - solidna kreatyna w rozsądnej cenie

Dobra kreatyna w dobrej cenie - Nie ma co tu dużo pisać. Ogółem świetna cena, smak lekko gorzki jak inne kreatyny, rozpuszczalność w wodzie niewielka. Może polecałbym nie kupować wersji smakowych, gdzie niestety przez sztuczne aromaty nie jest to 100% kreatyna i niepotrzebnie się oszukuje;)

Zadowolenie - Spełnia oczekiwania :) Smakuje jak guma do żucia :D

Monohydrat kreatyny - absolutnie czysta kreatyna bez substancji słodzących. Doskonale rozpuszcza się w wodzie, soku czy nawet z białkiem. Za tę cenę duża ilość!

Classic - Classic w świetnej cenie, potrzebuje trochę więcej wstrząsania, aby dobrze się rozpuścić, ale poza tym wszystko jest świetne.

Białko mi odpowiadało - jedyne co, to słabo rozpuszcza się w wodzie... nie rozpuszcza się...