4,7
59 ocena

Działa tak, jak powinien, ale smak nie jest najlepszy

Super-działa

To sprawia, że tyjesz.

CENIĘ TYLKO CHĘĆ (czekolada) Nie mogę jeszcze ocenić faktycznych efektów działania produktu, ponieważ biorę go od niedawna. W każdym razie strasznie rozczarował mnie smak. Nie rozumiem innych recenzji i zastanawiam się, czy może dostałem jakąś wadliwą próbkę. Smak jest nijaki w porównaniu do zapachu i ma nieprzyjemny chemiczny ogon na końcu. A tego nie da się pozbyć. Poza tym bardzo lubię produkty Reflex i nie mogę się nacieszyć tą marką. Ale tutaj jestem rozczarowany.

Reflex to moim zdaniem jeden z najlepszych gainerów. Smak, skład... dla mnie nie ma na co narzekać. Jeśli nie powoduje wymiotów z powodu niektórych składników - a jest ich trochę..., to jest to świetny wybór.

Super smak - polecam, dokładnie tak jak się spodziewałem, bomba czekoladowa

Zalecane - idealna przekąska lub śniadanie, gdy nie jesz śniadania lub po prostu nie możesz nic zjeść rano.

dobry - nie wydawał mi się tak trudny jak inne sacharydy

Najlepszy jaki miałem - Jeden z naprawdę najlepszych gainerów. Smakuje świetnie i nie jest jak inne, które smakują "sztucznie". Polecam czekoladę!!! Biorę go od 2 tygodni i zamawiam ponownie i pozostanę lojalny!

RN Instant mass heavy - Jeśli ktoś naprawdę ma problemy z uzyskaniem masy mięśniowej. Jeśli ktoś naprawdę ma problemy z przyrostem masy mięśniowej i bez względu na to, co robi, nadal nie może zyskać ani uncji, powinien wypróbować ten produkt. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zmiany zaczynają być widoczne już po kilku dniach stosowania.