93
odpowiedzianych pytań
Witam mam One Stop XTREME - Reflex Nutrition 4 po zalecanym spożyciu nadal można go spożywać przepraszam za wyrzucenie smakuje dobrze nawet nie jest grudkowaty dziękuję za odpowiedź
Witam, nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem ten produkt, czy powinienem go mieć zamiast klasycznego białka, takiego jak - https://aktin.cz/reflex-nutrition-100-whey-protein/cokolada-2000-g-19213.... Czy może powinienem łączyć ten produkt jednocześnie z klasycznym białkiem? Trenuję 4 razy w tygodniu i ważę 72 kg przy wzroście 186 cm. Zaznaczę jeszcze, że biorę OSX 70g zamiast jednej przekąski dziennie i 120g po treningu. Dziękuję.
1
Witam, czy można mieszać z gorącą wodą? Czekoladowy smak jest dla mnie TOP, więc zastąpiłbym nim kawę. Może głupie pytanie, ale czy to nie zepsuje niczego w napoju? W przeciwnym razie świetnie rozpuszcza się w shakerze, wypełnia i smakuje 1. Jest za wcześnie na jakikolwiek wpływ na organizm. Dziękuję.
Czy powinienem brać kreatynę osobno, czy to pokryje dzienną dawkę 5 g? Dzięki.
Witam. Jak szybko po treningu powinienem go wypić? Natychmiast? 10 minut? 30min? Dzięki
Witam, otrzymałem od Państwa za darmo produkt Nexgen pro multiwitamina z enzymami trawiennymi. Czy można to połączyć? Bo z tego co czytam, wygląda na to, że oryginalny produkt już to zawiera, więc zastanawiam się nad braniem kilku tabletek za każdym razem w dzień wolny, kiedy nie będę brał ONE STOP, lub braniem tabletek po zakończeniu. Co polecacie? Dzięki
1
Witam, czy jest to odpowiednie białko dla dziecka w okresie dojrzewania? Dziękuję.
Witam, czy produkt będzie jeszcze dostępny w magazynie? Ewentualnie, kiedy można się go spodziewać? Dziękuję.
Witam. Czy ten produkt będzie jeszcze dostępny? Stopniowo wszystkie smaki zostały wyprzedane i nie są już dostępne przez długi czas. Czy sprzedaż została wstrzymana? Czy jest jakiś odpowiedni zamiennik? Byłem bardzo zadowolony z tego wszystkiego w jednym. Dziękuję.
Witam, czy ten produkt jest odpowiedni dla 16-letniej pływaczki? Zmaga się z powolną regeneracją mięśni po treningu, kwas mlekowy gromadzi się w jej ciele i ma zmęczone mięśnie... Ma 2-godzinne treningi 5 razy w tygodniu i 2-godzinne treningi na siłowni dwa razy w tygodniu. Musi nabrać siły i poprawić swoje czasy. Ale obawiam się, że po zażyciu tego produktu nie nabierze masy (przytyje). Jest tylko dziewczyną i nie chcemy, żeby była Rambo. Dziękuję.