3,7
146 ocena

Super szybkie śniadanie/przekąska. Mógłbym sobie wyobrazić, że cena jest nieco niższa, ale przynajmniej jest to przyzwoita porcja za te pieniądze, przygotowanie jest absolutnie łatwe i smakuje naprawdę świetnie.

Hruza, zmarnowane pieniądze

Super smak, szybkie przygotowanie 👍

Zwłaszcza nie w shakerze! - Smak tego puddingu jest boski. Porównałbym go do puddingu proteinowego Ehrmanna. Zdecydowanie kupiłabym go ponownie. Jedyny minus to instrukcja. Nie wiem kto wpadł na to, żeby doradzać klientom robienie puddingu w shakerze. Wypróbowałam w pracy na przekąskę i przez kolejną godzinę zbierałam pudding z rusztu. Jest naprawdę szalony do jedzenia, nie wychodzi z shakera, trzeba go dosłownie wybić z shakera. Następnym razem spróbowałabym w słoiku z pokrywką, może będzie lepiej.

Panna cotta - kupiłam smak panna cotta w małym opakowaniu próbnym. Zrobiłam ją dzień wcześniej i schłodziłam w lodówce. Następnego dnia posypałam ją rozgotowanymi malinami, co moim zdaniem było dobre. Poza tym uważam, że sama panna cotta jest trochę mdła. Myślę więc, że potrzebuje trochę smaku.

Niewiele, dodałam banana, ale i tak musiałam się namawiać, żeby to dokończyć i nie czułam się po tym zbyt dobrze...

Super przekąska - na lato schłodzona z lodówki to strzał w dziesiątkę! :) Smak jest słodszy i nie do końca mogłem stwierdzić, że jest to podwójna czekolada, spodziewałbym się mocniejszego smaku czekolady... ale poza tym w porządku dla mnie, wypełnia cię przez długi czas....

szybki zamiennik - gdy nie ma czasu na przygotowanie domowych słodyczy, można go od czasu do czasu wykorzystać jako szybki zamiennik

Deser lub przekąska - dzięki recepturze spróbowałam smaku panna cotta i był bardzo dobry. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się wiele, ale pudding nie miał posmaku, był lekki, aromatyczny i idealny jako przekąska. Połowę dałam mojemu bratu i była wystarczająco bogata dla nas obojga. Wyobrażam sobie wykorzystanie go do zrobienia domowych lodów lub popsicles w lecie. Od razu kupiłam całe opakowanie. Na pewno wypróbuję też czekoladę.

Mnam! - Bardzo słodki, ale pyszny i łatwy w przygotowaniu... Polecam!