10
odpowiedzianych pytań
Witam, czy można przyjmować te kapsułki przed snem nawet jeśli na kolację zjem jogurt z twarożkiem? Ponieważ wapń z nabiału powinien zapobiegać wchłanianiu magnezu w jelicie cienkim. Mam więc dylemat co z tym zrobić lub jaki odstęp czasowy od takiego posiłku powinienem mieć, żeby był sens przyjmować te suplementy? Przed snem biorę jeszcze kazeinę białkową wymieszaną z wodą więc to nie powinno mieć wpływu na wchłanianie magnezu. Dziękuję
Czy nadaje się również dla kobiet? :-)
Witam, w tekście jest napisane, że należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie, ale na opakowaniu jest napisane, że 2 dziennie. Co jest prawidłowe?
1
Dobry den, je mozne tento pripravek uzivat spolu s Nitrixem 2.0? nebo s HMB?
Cześć, czy mogę używać tego również z Tribulus terrestris? Dzięki za odpowiedź
Jak powinienem prawidłowo połączyć kreatynę, glutaminę, białko i ten produkt. Trenuję 4 razy w tygodniu. Dziękuję za odpowiedź
Chciałbym zapytać, czy produkt można łączyć z l-glutaminą scitec?
Chciałbym go brać przed snem, ponieważ czasami mam problemy z zasypianiem, niestety nie mogę go brać na pusty żołądek, jak powinienem, ponieważ zwykle wieczorem jem twarożek lub kazeinę. A może powinienem przestać brać twarożek?
Witam, czy można brać ten produkt razem z tribulusem? Z góry dziękuję
Witam, chciałbym zapytać, czy możliwe jest stosowanie produktu jako zapobieganie skurczom mięśni. I czy w tym przypadku można spożywać produkt przed ćwiczeniami. Dziękuję.