4,7
101 ocena

Przy większym obciążeniu bolały mnie kolana w miejscu połączenia z przednimi mięśniami ud, a po 14 dniach użytkowania czuję już ogromną różnicę. Smak zupełnie w porządku :) POLECAM!

Miałem 3 suplementy na stawy i ten jest naprawdę najlepszy pod względem czasu regeneracji i postępu wyników. Mógłbym pić wiśnię przez cały czas i nie mogę się jej doczekać każdego dnia (dodaj 3-4 kostki lodu do shakera). Niebieska malina nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia i oceniłbym jej smak jako przeciętny. #teamcherryberry

Po miesiącu stosowania już odczuwam poprawę

Super rozpuszczalność, przyjemny smak, ale mógłby być mniej słodki.

Efekt na górze. Tylko to wymywanie shakera (nie schodzi zbytnio w dół) 🙄

Doskonały dla osób uprawiających sporty, które obciążają stawy.

Dla mnie najlepszy suplement bez recepty do odżywiania stawów.

Polecam - jeśli nie masz nic przeciwko tabletkom, to świetna opcja i zdecydowanie działa.

Tabletki wszędzie tabletki - Przez długi czas borykałem się z bólem po kontuzji podczas ćwiczeń i normalnych czynności. Czułem nie tylko zmianę na kontuzji, ale także na całym ciele. Po stosowaniu czułem się silniejszy i bardziej elastyczny. Osobiście nie mam nic przeciwko dawkowaniu w workach, wręcz przeciwnie, uważam, że jest to bardzo wygodne, że wszystko jest razem. Jedyną rzeczą, która może zniechęcić niektórych ludzi, jest to, że jest to dość dużo tabletek na raz, ale dlatego istnieje wersja w proszku. Jak najbardziej polecam.

Działa dobrze - cena produktu jest droższa, ale jest niezawodny i działa dobrze.