4,2
58 ocena

Szczerze mówiąc, chociaż uwielbiam wszystkie zdrowe przekąski z figami i daktylami itp, to nie było dla mnie 😕.

Tidbits Orange mają przyjemnie orzeźwiający pomarańczowy smak - odpowiedni na lato, jesień i zimę - z (letnią) filiżanką zielonej herbaty lub chai... rozmiar jest odpowiedni, aby można było delektować się nimi powoli, a składniki są całkowicie zdrowe!

idealna przekąska z wysokiej jakości składników i komponentów, co mnie ucieszyło i zadowoliło, bo uwielbiam daktyle i surowe produkty.Spróbowałam kakao i bardzo mi smakowało, ale inne smaki mnie nie pociągają....

te różowe mają dla mnie taki mydlany smak i zapach (rozumiem, to róża) ciekawy wybór smaku, ale pewnie nie więcej niż raz. kakao super!

Piękna kompozycja, idealna na przekąskę lub po prostu do chrupania.

niesamowita szybka przekąska

Byłam mile zaskoczona, co za dobra przekąska, uratowała mnie w biurze po lunchu :D i rozmiar nie jest zbyt duży, w sam raz. Moim faworytem była pomarańcza, potem kakao, a róża tak samo - podobały mi się jednak kawałki czekolady!!!

Szczerze mówiąc, nie bardzo mi się to podoba.

Produkt jako taki jest świetny, dobry smak i konsystencja... ale to, czego nie rozumieją, to wielkość opakowania - wystarczyłaby dosłownie połowa (może nawet jedna trzecia). Wydaje mi się to BARDZO niepotrzebne. Aromat różany jest... ciekawy... ale przypomina mi trochę perfumy w ustach.

Niewiele dla mnie🫣