Vilgain Pre-Workout bez stymulantów 2.0

4
16 ocena

po prostu świetny, dobrze smakuje i działa dla mnie :)

doskonały smak, pomaga dodać energii przed ćwiczeniami

Wersja 1,0 super kompozycja. Wersja 2,0 również w porządku. Jedyny problem jest taki, że od dłuższego czasu nie ma jej w magazynie. Będę musiał poszukać gdzie indziej.

Smak nieprzyjemny, nie zauważyłem żadnych dodatkowych efektów

W porównaniu do 1,0 w 2,0 dodano jeden element do składu, co jest ok, ale smak zniknął całkowicie. Truskawka i limonka to absolutnie złe połączenie. Dziwny słodkawy smak w tle z kwaśnym. Zdecydowanie czuć sztuczność. Funkcja spełniona, ale proszę o powrót do pomarańczy.

Cześć David, dziękujemy za opinię. Z przyjemnością przekażemy ją naszym kolegom z działu produktowego. Życzymy miłego dnia.
1

W porównaniu do poprzedniej wersji nie odczuwam żadnych efektów, wersja 1,0 naprawdę zwiększyła wydajność, teraz nie czuję żadnej różnicy między treningiem z tą przedtreningówką lub bez niej. Jedyną poprawą jest niższa kwasowość.

Producent zaleca przyjmowanie jednej miarki 18 g z 250 ml wody. Wypicie ćwierć litra wody przed treningiem wydaje mi się osobiście dość dużą ilością, z drugiej strony można wziąć Pre-Workout bez stymulantów 2,0 30-60 minut przed treningiem. Zapewni to wystarczająco dużo czasu, aby zasnąć po wypiciu. Jeśli zastosujesz się do zalecanej dawki, jedno opakowanie wystarczy na 20 treningów, co wcale nie jest złe, chociaż większość konkurencyjnych produktów działa dłużej. Przeczytaj resztę recenzji: https://www.svetfitness.sk/recenzia/vilgain-pre-workout-bez-stimulantu/

Spełnia swoje zadanie, ale pod względem smaku zupełnie nie trafił w mój gust. Jest zbyt słodki i gorzki jednocześnie i wyczuwam w nim coś strasznie sztucznego. Pozostanę przy oryginalnej pomarańczowej wersji.