4,8
535 ocena

Te probiotyki zmieniły moje życie! Zwłaszcza moją psychikę😫❤️ Miałam nierealny trądzik przez około 5 lat, zmieniłam 3 dermatologów w tym czasie, każdy przepisywał tylko różne maści antybiotykowe, które nigdy nie pomagały, a kiedy pomagały, trądzik powracał w ciągu tygodnia w tej samej, jeśli nie gorszej, formie. Mój ostatni dermatolog chciał przepisać retinoidy, ale wcześniej wypróbowaliśmy probiotyki - moja skóra znacznie się poprawiła. W tamtym czasie nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak mikrobiom, a teraz nie mógłbym być bardziej wdzięczny. Moja skóra CAŁKOWICIE się oczyściła, mam teraz tylko minimalne blizny, które stopniowo się goją i nie mam trądziku lub mam go minimalnie. Nie wspominając o tym, że bardzo pomogły mi również w trawieniu - w końcu nie mam wzdętego brzucha każdego dnia... Jelita naprawdę są jak drugi mózg i nie należy ich lekceważyć! Polecam wszystkie 10! Nie sądzę, aby słowa mogły opisać, jak bardzo jestem wdzięczny za ten produkt i z dumą polecam go w przyszłości. ❤️

Czy mogę zapytać, jak ich używasz? Aby były bardziej przyswajalne i skuteczne? Czy na czczo czy zaraz po posiłku? Będę bardzo zadowolony z twojej rady, biorę z advance nutraceutics Probio24 teraz skończyłem 2 butelki i biorę je od początku października i nie ma żadnych rezultatów na mojej skórze 😕 Dostaję trądziku na czole, więc pomyślałem, że to może być problem w moich jelitach 😕.
Chciałbym tylko zapytać, jak długo je przyjmowałeś, zanim zacząłeś widzieć i odczuwać pierwsze zmiany na lepsze?
3

Biorę go codziennie od ponad pół roku i jestem zachwycona. Pierwsze probiotyki, po których czuję pozytywne zmiany w trawieniu. Miałam tylko nadzieję po opiniach innych, że przyjmowanie ich będzie miało wpływ na moje leczenie trądziku hormonalnego, co się nie stało :(.

Probiotyki, które działają

Nie są złe, ale nie dla mnie

Jeden z najlepszych probiotyków. Działanie odczułam dość szybko po pierwszej kapsułce, a co więcej nie mam po nich biegunki. W przeszłości często zdarzało się, że brałam probiotyki innej marki i dostawałam biegunki lub pogarszało mi się trawienie. Brałam je przed podróżą do Indii i nie miałam żadnych problemów.

Świetny, pomógł też na trądzik.

Duża satysfakcja. Kupuję wielokrotnie.

Probiotyki zaczęły szybko działać, już po tygodniu czuję zmiany, super.

Na razie używam ich od niedawna, ale dobrze się profilują :)

Miałem wobec nich wysokie oczekiwania zgodnie z recenzjami innych, ale niestety mi nie odpowiadają, strasznie mnie nadymają.

Cześć Anna, te problemy mogą pojawić się na początku stosowania, ale powinny zniknąć w ciągu dwóch tygodni. Jeśli te komplikacje będą się utrzymywać, zalecamy odstawienie probiotyków i skupienie się bardziej na ich źródłach w regularnej diecie - fermentowanych produktach mlecznych lub fermentowanych warzywach. Życzymy miłego dnia
1