7
odpowiedzianych pytań
Witam, czy maca może wpływać na mój cykl menstruacyjny? Zaczęłam ją brać około dwa tygodnie temu i teraz mój okres spóźnia się o kilka dni, nie jestem w ciąży. Dziękuję za odpowiedź.
1
Witam, chciałbym tylko sprawdzić dawkowanie, 6-12 tabletek o których wspomniałeś wydaje się jakoś za dużo. Do tej pory brałem Maca z innej firmy nieprzerwanie przez 6 miesięcy: 530 mg w 1 tabletce, z dawką 2 tabletek dziennie, z ostrzeżeniem, aby nie przekraczać tej dziennej dawki. Ty podajesz 3000 mg do 6000 mg dziennie. jaka jest więc dzienna bezpieczna dawka? Można również przyjmować Macę np. 3 tabletki dziennie bez ponad tygodniowej przerwy. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Witam, chciałabym zapytać czy tabletki można brać niezależnie od miesiączki, 3 tygodnie pod rząd o dowolnej porze, czy lepiej brać 3 tygodnie pod rząd, a potem zrobić tydzień przerwy od tabletek gdy miesiączka trwa? Dziękuję :))
Witam, czy maca może być przyjmowana na pusty żołądek?
Witam, chciałbym zapytać o dawkowanie. Czy zgodnie z opisem dobrze rozumiem, że zaleca się przyjmowanie Maca przez 3 tygodnie, następnie pominięcie tygodnia i rozpoczęcie kolejnego "cyklu" od nowa? Czy może możliwe jest przyjmowanie tabletek przez kilka miesięcy bez przerwy? Dziękuję za odpowiedź.
1
Witam, jakie jest pochodzenie tabletek Maca, a raczej proszku, z którego jest wytwarzany? Dziękuję.
Witam, czy można spodziewać się jakichkolwiek pozytywnych efektów nawet przy np. jednej lub dwóch tabletkach dziennie?