4
odpowiedziane pytania
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy prażenie orzechów czy to nerkowców, migdałów czy orzeszków ziemnych nie niszczy zdrowych substancji? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Cześć, czy jest jakaś różnica w smaku między masłem nerkowcowym organicznym a tym? Chciałbym większy słoik, ale próbowałem tylko organicznego i chcę go ponownie :)
Cześć, czy mogę zapytać, czy masło orzechowe może się zepsuć po upływie daty ważności? Czy data ważności jest ważna?
Z góry dziękuję za porady. Kilka dni temu zrobiłem jedno duże zamówienie masła. Jednak mimo, że w villagain wspominali o nerkowcach często w połączeniu z innymi rodzajami orzechów i wszystkie kupione smaki są świetne, to i tak chciałbym dodać czyste masło z nerkowców, gdzie nerkowce logicznie bardziej się wyróżniają. Waham się jednak między vilgain cashew crunchy a lifelike cashews - przeszkadza mi konsystencja maseł lifelike (które mam w domu), które są w większości rzadkie (chyba dodają olej), chociaż dobre, z nerkowcami wolałbym gęstą kremową konsystencję - idealnie jak masło z nerkowców gymbeam, które jest absolutnie topowe, jednak nie oferujecie go tutaj i muszę dokończyć moje zamówienie tutaj. Więc które z tych 2 lub nawet jeśli jest możliwość innych czystych maseł z nerkowców polecasz? Konsystencja lifelike czy vilgain? Dziękuję za radę :-)