4,7
67 ocena

Szczególnie nadaje się do różnych sosów.

To mięso bardzo mnie zaskoczyło. Smakuje wyśmienicie i świetnie jest mieć je w domu jako zapas, gdy nie jest się w nastroju. Lub świetnie nadaje się na wycieczki z nadpisaniem gdzieś na zewnątrz.

Lubię go, ale jest dla mnie szalenie słony.

Doskonały, pięknie się kruszy i jest tak szybkim rozwiązaniem, gdy nie masz czasu lub nie chcesz stać przy kuchence przez godzinę.

można, przypomina mi trochę karmę dla kotów z puszki, ale to dlatego, że karma dla kotów z puszki jest na zupełnie innym poziomie :D ale polecam, na szybki obiad, gdy zapomni się wyjąć mięso z zamrażarki

Niestety jestem rozczarowana, po zakupie kurczaka z puszki chciałam sięgnąć po większe opakowanie. Ale smak nie jest tak dobry i konsystencja też nie dorównuje temu z puszki, tutaj są bardziej jak zmielone kawałki a nie całe piersi :/.

Cześć Pete, Vilgain RE2 Chicken nie jest większym opakowaniem Vilgain Chicken Breast w puszce, gdzie faktycznie można znaleźć całe kawałki piersi z kurczaka. Vilgain R2E Kurczak w słoiku jest bardziej odpowiedni np. do domowego gyrosa itp. Oba produkty mają jednak czysty skład i zawierają tylko mięso, sól i pieprz :). Miłego dnia
1

Świetny pomocnik i szybkie źródło białka, gdy nie ma czasu na gotowanie.

Mięso smakuje dobrze, ale nie oczekuj smażonej piersi z kurczaka :) Jedyną rzeczą jest to, że jest to dla mnie za dużo, jeśli używasz dla dwóch osób przez dwa dni, więc świetnie, ale dla jednego jest dość zahul, aby konsumować w ciągu dwóch dni 400 g 😅 Ale na podróż świetnie :)

Bardzo smaczne! Chętnie zamówię ponownie.

Doskonały! Jedynie przyprawy mogłyby być drobniej zmielone i lepiej się rozprowadzać.